HAKKIMIZDA

Bilgin Hukuk Bürosu, 1995 yılında İstanbul’ da Avukat Oktay Bilgin tarafından kurulmuş olup, hukuki danışmanlık hizmet vermektedir.

Hukuki danışmanlık hizmetini adaletin ve hakkın üstünlüğü prensibinde, eşit ve ilkeli yaklaşımla,  deneyimli çalışanlarının bilgi birikimi ve genç kadrosunun enerjisiyle harmanlayarak sunmayı, çözüm odaklı işbirliği sağlamayı, hukuki sorunları etkin ve hızlı bir şekilde neticelendirmeyi gaye edinmiştir.

Alanlarında uzman avukatlarla bilgi ve tecrübelerin yanı sıra, güncel değişiklikler takip edilmekte, hukuk profesörlerinin destek ve görüşlerine başvurularak emsal teşkil eden kararların öncüsü olunmaktadır. Hukuka güvenin önemini ön planda tutulmakta, kaliteli bir hizmet çizgisinde çalışmalar sürdürülmektedir.

Şirketlerin ve bireylerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımı ve doğru bilgiyle fayda sağlamayı amaç edinmekte olan Bilgin Hukuk Bürosu, her bir sorunun kendi içinde çözümü için gereken titizliği göstermekte, günceli takip ederek teknolojik imkanlarla hızlı ve etkin olmayı hedeflemektedir.

Vekilliğin görevden önce temsil olduğu ve bu inançla en üstün yararın asil adına olduğunun bilincinde olan ekibiyle uzun yıllardır hizmet vermektedir.